دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳
میس پالت اصفهان
تخصص اصلی رنگ مو و ترمیم مو اصفهان
میس پالت اصفهان
6th جولای 2019
جانا عابدی
4899

بهترین رنگ کار مو در اصفهان این ۸ ویژگی را دارد:

بهترین رنگ کار مو در اصفهان

بهترین رنگ کار مو در اصفهان می داند که همه ما تنوع را دوست داریم. هر بانویی دوست دارد تا دست کم یک بار در هر فصل، رنگ موی خود را متناسب با رنگهای آن فصل تغییر دهد. طبیعتا تمایل داریم تا این کار را نزد بهترین رنگ کار مو در اصفهان انجام دهیم. ولی چطور باید حرفه ای ترین رنگ کار مو در شهر خود را بشناسیم؟ من جانا عابدی با سال ها تجربه در زمینه رنگ کردن مو به شما می آموزم که چطور با استفاده از این ۸ فاکتور، بهترین رنگ کار مو در اصفهان را بشناسید:

۱- بهترین رنگ کار مو در اصفهان، با تجربه است:

به نظر من که سالهاست به هنرجویانم آموزش تخصصی رنگ مو میدهم، مهمترین نکته درباره کار با رنگ مو، تجربه رنگ کار است. یک رنگ کار موی با تجربه در طی سالها کار با رنگ مو های مختلف ، ویژگی هر کدام از آنها و اثرشان بر روی مو را به خوبی می شناسد. بهترین رنگ کار مو در اصفهان تشخیص می دهد که مواد ایده آل برای هر جنس مو کدام است. این تجربه آسان و یک شبه بدست نیامده. بلکه صدها ساعت وقت صرف آموزش این مهارت شده است. پس اگر رنگ کار مو شما حدود یک دهه یا بیشتر به صورت حرفه ای مشغول این کار است با خیال راحت رنگ و لایت موی خود را به دستان هنرمند او بسپارید.

۲- برای هر نوع مو، رنگ و اکسیدان مخصوص همان مو را به کار می برد:

یک نکته خیلی مهم در رابطه با رنگ و لایت مو که خیلی ها نمی دانند این است که، انتخاب رنگ مو و اکسیدان مناسب موی هر فرد با فرد دیگری متفاوت است. به بیان دیگر رنگ کردن موی هر شخصی، به صورت (کیس بیس) است. هر شخص به صورت انحصاری، شماره اکسیدان مخصوص به موی خودش را بایستی استفاده کند. حالا علاوه بر اکسیدان، برای آنهایی که جنس موی خشک دارند از رنگ موی روغن دار و برای آنها که موی چرب دارند از رنگ موی خشک در ترکیب رنگشان باید استفاده کنند. اغلب آرایشگرهای کم تجربه در سالن خود، یک یا دو نوع اکسیدان بیشتر ندارند. از یکی برای رنگ کردن مو، و از دیگری برای دکلره کردن مو استفاده میکنند. در حالی که بهترین رنگ کار مو در اصفهان، با تجربه ای که دارد، رنگ و اکسیدان متناسب با موی شما را دقیق انتخاب می کند.

۳- سلامت مو در اولویت او قرار دارد:


بهترین رنگ کار مو در اصفهان، قبل از هر چیز باید سلامت مو برایش مهم باشد. رنگ کار مو حرفه ای، تمام تمرکزش را روی چک کردن مداوم مو، در زمان رنگ کردن مو می گذارد.

مواد شیمیایی موجود در بهترین برندهای دنیا هم می توانند در یک لحظه غفلت، فاجعه به بار بیاورند. به ویژه در زمان دکلره کردن مو که از مواد قوی تری استفاده می شود. یک دکلره بی جا برای مویی که آسیب دیده و نیاز به درمان و احیای مو دارد، بسیار خطرناک است.

یک رنگ کار موی دلسوز، هرگز سلامت موی شما را برای رسیدن به پایه رنگ دلخواه به خطر نمی اندازد. در بعضی از مواقع او به شما پیشنهاد می دهد که قبل از دکلره حتما چند جلسه تراپی مو انجام دهید تا موهای شما توان و استقامت لازم برای دکلره کردن را داشته باشند. حرف او را گوش دهید و از این که چنین آرایشگر حرفه ای و دلسوزی دارید خوشحال باشید.

۴- از برندهای رنگ موی سالم استفاده می کند:

یادتان باشد که برندهای رنگ مو سالم، همیشه همان هایی نیستند که در بازار تبلیغ می شوند. در نود درصد موارد، اتفاقا برعکس هستند. ولی متاسفانه از آنجایی که هدف از تبلیغات محصولات مختلف، این است که شما را به سمت خریدن برند خاصی هل بدهند، شما پیوسته در حال گول خوردن با این تبلیغات هستید.

اکثر محصولات فری آمونیاک واقعا فری آمونیاک نیستند. آنهایی که ادعا میکنند از مو مراقبت می کنند، چه بسا به مو صدمه می زنند. پس در این دنیای شلوغ تبلیغات رنگ مو به چه چیزی اعتماد کنیم؟

پاسخ این است، به رنگ کار مو با تجربه خود اعتماد کنید. چرا که فقط او می داند کدام محصول واقعا بدون آمونیاک، کدامیک واقعا محافظت کننده و کدام تقویت کننده است. از کجا می داند؟

خب معلوم است از تجربه عینی و ملموس بعد از استفاده از هر کدام از برندها. پس اگر این بار از بهترین رنگ کار مو در اصفهان، در رابطه با یک برند معروف رنگ مو سوال کردید و او تاییدش نکرد خیلی تعجب نکنید.

۵- رنگ کار مو حرفه ای برای سلامتی خودش ارزش قائل است:

یک طرف موضوع که معمولا ما بهش توجه نمی کنیم این است که، وقتی ما بعد از رنگ کردن موهایمان از آرایشگاه حرفه ای رنگ مو بیرون می آییم، این رنگ کار موی مهربان ماست که در سالن زیبایی میس پالت می ماند و با مهربانی موهای نفر بعدی را رنگ می کند.

بله، واقعیت این است که، بیش از هر شخص دیگری، این رنگ کار مو است که با مواد شیمیایی مخصوص رنگ مو سر و کار دارد. بنابر این بهترین رنگ کار مو در اصفهان، با انتخاب رنگ مو و سایر مواد استاندارد، از پوست و ریه های خودش هم محافظت می کند. پس کسی که به سلامتی ما مشتری ها اهمیت می دهد، در واقع برای سلامتی خودش هم ارزش قائل می شود.

۶- دستمزد منصفانه می گیرد:

لطفا توجه کنید که، دستمزد منصفانه با دستمزد ارزان فرق می کند.
یک قیمت منصفانه، نسبت مستقیمی با قد موی مشتری + نوع و میزان مواد استفاده شده + زمانی که برای رنگ کردن مو گذاشته می شود + باتجربه (استاد) بودن یک رنگ کار مو دارد.

یادمان نرود که یک رنگ موی با کیفیت که سلامت موی ما را هم تضمین می کند و توسط بهترین رنگ کار مو در اصفهان انجام می شود، قطعا ارزش هزینه ای که می کنیم را خواهد داشت.

۷- در هر روز محدودیت کاری دارد:

بدیهی است که هر کاری اگر با کیفیت و عالی انجام شود، زمان خاص خودش را می برد. بهترین رنگ کار مو در اصفهان یک ظرفیت مشخصی برای پذیرفتن مشتری در طول روز دارد. یک رنگ کار حرفه ای با داشتن یک صندلی در سالن و داشتن یک نفر دستیار، به صورت میانگین روزانه می تواند برای سه تا چهار نفر کار رنگ با کیفیت انجام دهد.

پس اگر با رنگ کار موی تان تماس میگیرید و برای امروز از او وقت می خواهید و او در پاسخ شما می گوید که نوبت های امروزم پر است، و برای یکی دو روز دیگر به شما نوبت داد. نه تنها احساس بدی نداشته باشید، بلکه مطمئن باشید که انتخاب درستی کرده اید.

۸- جدیدترین مدل های روز را می شناسد:

بعضی از متخصصین رنگ مو، سابقه طولانی مدتی در این کار دارند و به خوبی از پس ترکیب و ساختن اکثر رنگ موها بر می آیند، ولی تمام مدل هایی که به آن تسلط دارند متعلق به زمان قدیم است. البته در دنیای مد، منظور از قدیم شاید اشاره به همین چند ماه قبل باشد. اکثر ما دوست داریم که مطابق با مد روز موهایمان را رنگ کنیم.

پس بهترین رنگ کار مو در اصفهان، باید با تحقیق و مطالعه، همیشه دانش و هنرش را به روز نگه دارد. بداند رنگ موی مد امسال چیست؟ رنگ موی این فصل از امسال چیست؟ جدیدترین تکنیک ها چه هستند؟ رنگ مو مناسب برای سالن عروس کدام است و سالم ترین مواد رنگ موی امسال کدامیک هستند؟

بعنوان نتیجه گیری باید گفت که، به جای رنگ کردن پر خطر و غیر اصولی موهایتان در خانه، با رنگ موهایی که به جز یک اسم از آنها هیچ نمی دانید و کثیف و رنگی کردن لباسها و حمام خانه. سریع دست به کار شوید و به دنبال بهترین رنگ کار مو در اصفهان که این ۸ ویژگی بالا را داشته باشد بگردید.

ما برای شما تحقیق کرده ایم، به تک تک سالن های آرایشی اصفهان سر زده ایم و در نهایت خانم جانا عابدی را در سالن میس پالت یافته ایم. کسی که بیش از ۱۵ سال تجربه حرفه ای در رنگ کردن مو و ترمیم و احیاء مو دارد. با معتبر ترین برندهای روز دنیا کار می کند، و به سلامت موی مشتریانش بسیار اهمیت می دهد. او قطعا بهترین رنگ کار مو در اصفهان است.

4.9 (98.77%) 81 امتیاز