یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳
میس پالت اصفهان
تخصص اصلی رنگ مو و ترمیم مو اصفهان
میس پالت اصفهان
11th سپتامبر 2019
جانا عابدی
2682

۸ نکته درباره بهترین میکروبلیدینگ در اصفهان که باید بدانید

بهترین-میکروبلیدینگ-در-اصفهان

وقتی برای انجام بهترین میکروبلیدینگ در اصفهان به ما مراجعه می کنید، اغلب شما دوستان عزیز در ذهنتان سوالاتی راجع به میکروبلیدینگ دارید:

اینکه میکروبلیدینگ چی هست؟ چطور انجام می شود؟ چه عوارضی دارد و چه مراقبت هایی قبل و بعد از آن باید انجام شود؟

متاسفانه معمولا به خاطر فشرده بودن نوبت ها و نداشتن وقت کافی، نمی توانم آنطور که دوست دارم برای تک تک شما، این سوالات را توضیح دهم. بنابراین تصمیم گرفتم از همه مراجعین عزیزم بخواهم تا در مدتی که در سالن انتظار نشسته اند، این مقاله را بخوانند. در این مقاله من از سیر تا پیاز میکروبلیدینگ را برای شما تعریف می کنم. مطمئنم که با خواندن این ۸ مورد همه استرس شما تمام می شود و با اطمینان خاطر به اتاق میکروبلیدینگ برای انجام بهترین میکروبلیدینگ در اصفهان وارد می شوید:

۱- بهترین میکروبلیدینگ در اصفهان چیست:

میکروبلیدینگ یا هاشور زدن ابرو، یک روش آرایش نیمه دائم ابرو محسوب می شود، که جایگزین بسیار بهتری نسبت به روش قدیمی تاتو کردن ابرو می باشد. میکروبلیدینگ حتی ظاهر طبیعی تری نسبت به رقیب خود میکروپیگمنتیشن دارد، به این علت طبیعی تر به نظر می رسد، چون در این روش تارهای ابرو دانه دانه در ابروی شما رنگ گذاری می شوند. و مثل تارهای موی واقعی خود را نشان می دهند. ماندگاری رنگ ابروها حدودا ۸ تا ۱۰ ماه می باشد و بعد از آن نیاز به ترمیم مجدد دارند.
غیر دائمی بودن رنگدانه ها در واقع مزیت این روش محسوب می شوند، چرا که به راحتی می توان بعد از مدتی در فرم ابروها تغییر ایجاد کنید و به آن تنوع دهید، تا ابروهایی مطابق مد روز داشته باشید.
همانطور که در مقاله قرینه سازی و اصلاح ابرو توضیح داده ام، ابروها در اثر عواملی مثل تغییرات هورمونی، بعضی از بیماری ها، و برداشتن غیر حرفه ای، ممکن است دیگر رشد نکنند و بهترین میکروبلیدینگ در اصفهان می تواند انتخاب مناسبی برای ترمیم آنها باشد.

۲- مراحل انجام میکروبلیدینگ:

در عمل میکروبلیدنگ ابرو، ابتدا یک کرم بی حس کننده بر روی ابروها و اطراف آن مالیده می شود. سپس متخصص میکروبلیدینگ، فرم ابروی دلخواه شما را با مداد ابرو و خط کش های مخصوص قرینه سازی، بر روی ابروی شما ترسیم می کند. پس از اینکه شما این فرم را تایید کردید و شکل ابرو مشخص شد، رنگ جوهر مورد نظر را ترکیب می کند و با استفاده از یک قلم حرفه ای به نام (بلید) که دارای ۱۲ تا ۱۵ سرسوزن متفاوت می باشد، رنگدانه ها را به لایه میانی پوست منتقل می کند.
بسته به حجم کار ابروی شما، بهترین میکروبلیدینگ در اصفهان، در اولین جلسه ممکن است ۲ تا ۳ ساعت طول بکشد. ۶ هفته بعد از اولین عمل معمولا ابروها نیاز به ترمیم مجدد پیدا می کنند. پس از آن رنگدانه ها به مدت حداقل ۸ تا ۱۰ ماه ماندگار هستند.

۳- عوامل تاثیرگذار در میکروبلیدینگ:

بهترین میکروبلیدینگ در اصفهان تقریبا برای اغلب افراد نتیجه مشابهی دارد، اما عواملی مثل رنگدانه های طبیعی پوست، بافت پوست، چرب بودن پوست، کیفیت رنگدانه های جوهر و تجربه میکروبلیدکار، می توانند بر روی نتیجه نهایی تاثیر بگذارند. به عنوان مثال هر چقدر سن شما بیشتر باشد، بافت پوست شما تراکم کمتری دارد و پوست خشک تر است.
از طرفی، خیلی مهم است که میکروبلیدکار شما به صورت حرفه ای آموزش دیده باشد و از تجربه کافی برخوردار باشد. این روزها متاسفانه تعداد زیادی از کسانی که میکروبلیدینگ می کنند، همه آموزششان را از روی یک ویدئو در اینترنت دیده اند. در حالی که برای چنین عمل حساس و پر مخاطره ای خیلی مهم است که استادکاری که روی ابروی شما کار میکند، آموزش تخصصی دیده باشد.

۴- عوارض میکروبلیدینگ:

عوارض بعد از بهترین میکروبلیدینگ در اصفهان عبارتند از: قرمز شدن، متورم شدن و مرطوب بودن ابروها و نواحی اطراف آنها به مدت چند روز. احساس درد خفیف همراه با خارش در ابروها، تا چند روز بعد از عمل طبیعی است. مدت زمان بهبودی کامل حدود ۶ هفته طول می کشد. معمولا با مراقبت های بعد از عمل این عوارض خیلی سریع بهبود می یابند. ولی چنانچه احساس درد شما در روزهای بعد شدیدتر شد یا نشانه هایی از عفونت داشتید، سریعا باید آرایشگر حرفه ای خود را در جریان قرار دهید. 

۵- استریل بودن وسایل میکروبلیدینگ :

در فرآیند میکروبلیدینگ به این دلیل که سوزن از لایه سطحی پوست عبور می کند تا جوهر را در لایه میانی قرار دهد، برای کاهش ریسک عفونت و انتقال بیماریها، همه وسایلی که در تماس با پوست هستند باید استریل و یکبارمصرف باشند. میکروبلیدکار شما هم دستکش یکبارمصرف و تمیز دست میکند، تا سلامت شما کاملا تضمین باشد. سطح پوست شما هم ضدعفونی می شود تا جای سوزنها عفونت نکند. خلاصه اینکه در بهترین میکروبلیدینگ در اصفهان، همه چیز و همه جا باید از قبل ضدعفونی و استریل باشند.

۶- مراقبت های قبل از میکروبلیدینگ:

قبل از انجام بهترین میکروبلیدینگ در اصفهان مراقبت های زیر را انجام دهید:

۱- در روز انجام میکروبلیدینگ ورزش نکنید تا پوستتان عرق نکند.
۲- چند روز قبل از عمل مراقب باشید تا پوستتان آفتاب سوخته نشود، یا پوست خود را با سولاریوم برنزه نکرده باشید.
۳- از یک هفته قبل ابروهایتان را رنگ نکنید.
۴- از ۷۲ ساعت قبل پوست صورتتان را وکس نکنید.
۵- نوبت خود را یک هفته قبل یا بعد از عادت ماهیانه بگیرید.
۶- از نوشیدن الکل، قهوه، نوشیدنی های انرژی زا، و از خوردن ایبوبروفن و آسپرین، ۴۸ ساعت قبل از میکروبلیدینگ خودداری کنید.

۷- مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ:

بعد از انجام بهترین میکروبلیدینگ در اصفهان مراقبت های زیر را انجام دهید:

۱- نواحی اطراف ابرو و روی ابرو را بطور ملایم با پنبه و سرم نمکی تمیز کنید: 

اگر در هنگام تمیز کردن ابرو مقداری رنگدانه روی پنبه یا دستمال دیدید، نگران نشوید. اینها رنگدانه های اضافی هستند که در سطح پوست مانده اند.

۲- پمادهای تجویز شده را منظم مصرف کنید: 

پمادهای التیام بخش و ضدعفونی کننده ای که به شما می دهیم را هر ۴ ساعت یکبار استفاده کنید.

۳- از تماس نواحی میکروبلید شده با آب و عرق تا یک هفته جلوگیری کنید: 

پس تا یک هفته ورزش نکنید، حمام و استخر هم نروید.

۴- مراقب نور مستقیم خورشید باشید:

در معرض نور مستقیم خورشید نباشید. اشعه UV نور خورشید به سرعت باعث کمرنگ شدن رنگدانه ها می شود. پس اگر از خانه خارج می شوید، حتما کرم ضد آفتاب روی ابروها بزنید.

۵- کمی صبوری کنید:

بلافاصله بعد از میکروبلیدینگ، ابروها زیاد از اندازه پر رنگ به نظر می رسند، که به مرور کمرنگ تر می شوند. زمانی که فرآیند بهبودی شروع می شود، در ناحیه ابروها پوست شروع به خشک شدن و پوسته پوسته شدن می کند. این حالت باعث می شود که رنگ دانه ها کمتر به چشم بیایند، و در بعضی نقاط حتی محو به نظر برسند. ولی بعد از کمی بهبودی رنگدانه ها رنگ واقعی خود را نشان می دهند.بعد از بهترین میکروبلیدینگ در اصفهان، حدودا باید یک ماه صبوری کنید تا رنگ طبیعی ابروی شما خود را نشان دهد.

۸- چه کسانی نباید میکروبلیدینگ کنند:

اگر موارد زیر شامل حال شما می شود، برای انجام بهترین میکروبلیدینگ در اصفهان حتما از میکروبلیدکار خود مشورت بگیرید و در صورت اجازه او اقدام کنید:


۱- در زمان بارداری و شیردهی.
۲- بیماری مربوط به انعقاد خون دارید، یا از داروی رقیق کننده خون استفاده می کنید.
۳- بیماری صرع یا بیماری مربوط به دستگاه ایمنی بدن دارید.
۴- بیماری پوستی یا حساسیت و آلرژی دارید.
۵- اگر مبتلا به دیابت هستید.

به عنوان نتیجه گیری یادآوری می کنم که برای آرایش های نیمه دائمی که تا ماهها بر روی چهره شما می مانند و نمیتوانید به سرعت تغییرشان دهید، خیلی مهم است که چهره خود را به هر کسی نسپارید. ما خانم جانا عابدی را به شما پیشنهاد میکنیم. خانم جانا عابدی با سالها تجربه ای که در این زمینه دارد و با آموزش های حرفه ای که در این رشته دیده است ، بهترین میکروبلیدینگ در اصفهان را برای شما تضمین می کند. یادتان باشد که ابروهای طبیعی و زیبا، بهترین هدیه ای است که می توانیم به شما بدهیم.

4.7 (93.64%) 44 امتیاز