یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳
میس پالت اصفهان
تخصص اصلی رنگ مو و ترمیم مو اصفهان
میس پالت اصفهان
13th جولای 2019
جانا عابدی
3617

۸ راز بهترین قرینه سازی ابرو در اصفهان:

8-راز-بهترین-قرینه-سازی-ابرو-در-اصفهان

ابروها، این دو موجود قرینه دوست داشتنی در چهره هر یک از ما، که تقریبا هر هفته نیاز به مراقبت و رسیدگی دارند را چقدر می شناسید؟ حتما می دانید که اصلاح و آرایش ابروها، علاوه بر زیباتر کردن چهره شما، نشان دهنده آراستگی و نظافت شخصی شما هم هستند. یک ابروی زیبا و خوش فرم، می تواند حالت چهره شما را به طور کامل تغییر دهد، و اعتماد به نفس شما را چند برابر کند. با ما باشید تا برایتان از ۸ راز مهم درباره اصلاح، رنگ و بهترین قرینه سازی ابرو در اصفهان بگوییم:

۱- ابروهای شما احساسات شما را منتقل می کنند:

جلوی آینه بروید و به ابروهایتان نگاه کنید، لبخند بزنید، اخم کنید، غمگین شوید، تعجب کنید، در همه این حالت ها، شکل ابروهای شما تغییر می کنند. ابروهای شما نقش بسیار مهمی در انتقال احساسات شما به دیگران دارند. پس اینکه از آنها به بهترین شکل مراقبت کنید و آنها را برای بهترین قرینه سازی ابرو در اصفهان، پیش متخصص این کار ببرید، واقعا مهم است.

۲- رشد ابروها با هورمون های جنسی مرتبط است:

بله، درست شنیدید. تا حالا به دخترهای نوجوان دقت کرده اید. نوجوان ها به خاطر بلوغ جنسی و طوفان ترشح هورمون های جنسی در بدنشان، ابروهای پرپشتی دارند. همه ما،زمانی که به دبیرستان می رفته ایم، ابروهای پیوسته و پر پشتی داشته ایم. اما با افزایش سن و تغییرات هورمون های جنسی زنانه، ابروهایمان به مرور کم پشت و حساس می شوند. این تغییرات هورمونی بر روی ریشه موی ابرو اثر میگذارند و آنها را کم تعداد می کنند. ولی مهم این است که در هر سنی که هستید، حتما برای بهترین قرینه سازی ابرو در اصفهان، و یا میکروبلیدینگ ابرو سراغ یک آرایشگر حرفه ای بروید.

۳- روغن ها و عصاره های گیاهی و مانوکسیدیل، هیچ اثری روی ابرو ندارند:

روغن زیتون، بادام یا نارگیل، ابروها را هرگز پر پشت نمی کنند. عصاره نعناع، سیر یا حنا، رشد ابرو را بیشتر نمی کنند. قطره دارویی مانوکسیدیل، هیچ تاثیری در رشد مجدد ابروهای از دست رفته ندارد. چرا؟ جوابش خیلی ساده است. چونکه از نظر علمی، وقتی ریشه موی ابرو از بین می رود، هیچ ماده شناخته شده ای تا کنون، نمی تواند باعث رشد مجدد آن شود. اما در ادامه توضیح می دهیم که چطور یک سالن زیبایی حرفه ای می تواند به شما کمک کند تا ریشه موی ابروهایتان را زنده و سالم نگه دارید تا بهترین قرینه سازی ابرو در اصفهان را داشته باشید. و یا اگر ریشه های ابرو از دست رفته اند، شما را برای انجام یک میکروبلیدینگ حرفه ای ابرو راهنمایی کند.

۴- ارتباط کم پشت بودن ابرو و موچین:

هر تار موی ابروی شما یک ریشه دارد. زمانی که با موچین و به صورت غیر حرفه ای این تار ابرو را می کشید. در بعضی از مواقع این کشیدن مو، یک خونریزی میکروسکوپیک در ریشه ابروی شما ایجاد می کند، که نهایتا به ریشه ابروی شما آسیب میرساند و باعث می شود که دیگر در آن ناحیه تار ابرو، رشد مجدد نکند. یک ابرو کار حرفه ای میداند که چطور ابرو را بردارد تا به ریشه آن آسیبی نرسد. پس با این حساب ۲ کار بکنید: اول اینکه، اگر خودتان در خانه روزانه ابروهایتان را اصلاح می کنید، قیچی و تیغ را جایگزین موچین کنید. و دوم اینکه، برای اصلاح ماهیانه و برای اینکه بهترین قرینه سازی ابرو در اصفهان را داشته باشید، نزد یک کاربلد اصلاح ابرو بروید، تا با استفاده از تیغ و قیچی و روش حرفه ای اش در استفاده از موچین، هم ابروهایتان را زیباتر کند، و هم از آنها محافظت کند.

۵- ابرو را مطابق با مد روز کوتاه نکنید:


برای برداشتن ابروهایتان به مد روز کاری نداشته باشید. بلکه آنها را متناسب با فرم صورتتان اصلاح کنید. به دو علت، علت اول: مد روز ابرو به چهره همه نمی آید. و علت دوم: برای بعضی از این مدها باید بخش هایی از ابرو را خالی کرد که ممکن است دیگر هرگز رشد نکنند، و یا خیلی دیر و به سختی به حالت اول بازگردند. پس به جای پیروی از مد روز، ببینید کدام مدل ابرو با فرم صورت شما بهترین تعادل را برقرار می کند. اگر نمی دانید برای بهترین قرینه سازی ابرو در اصفهان چه مدل ابرو یی به فرم چهره شما می آید، در ادامه برایتان توضیح می دهیم.

۶- بهترین قرینه سازی ابرو در اصفهان، یعنی هر فرم صورت را، یک مدل ابرو متعادل می کند:

بهترین فرم ابرو برای صورت کشیده: ابروی تخت و افقی است.
بهترین فرم ابرو برای صورت تخم مرغی و بیضی: ابرو با زاویه کم است.
بهترین فرم ابرو برای صورت گرد: ابرو زاویه دار با ارتفاع بلند و دم کوتاه است.
بهترین فرم ابرو برای صورت مربعی : ابرو زاویه دار با ارتفاع کم است.
بهترین فرم ابرو برای صورت قلبی و گلابی: ابروی گرد هلالی است.
تشخیص فرم صورتتان و بهترین قرینه سازی ابرو در اصفهان که متناسب با آن باشد، در تخصص یک ابرو کار حرفه ای است.

۷- ریزش ابرو در اثر رنگ کردن:

رنگ کردن ابرو نمی تواند به هیچ عنوان باعث ریزش ابرو شود. این یک تفکر غلط است. این حرف را از من، جانا عابدی که سالها تجربه آموزش رنگ و دکلره مو میدهم بپذیرید. طبیعی است که فرآیند رنگ کردن ابروها، می تواند یک حالت خشک و شکننده به موی ابرو بدهد. ولی باعث صدمه به ریشه موی ابرو نمی شود. البته مراقبت هایی مثل چرب کردن و مرطوب نگه داشتن ابروها بعد از رنگ میتواند، تا حدود زیادی این اثرات منفی را از بین ببرد. در ادامه به شما خواهیم آموخت که چه رنگ ابرو یی به شما بیشتر می آید، تا شما در زمان بهترین قرینه سازی ابرو در اصفهان، رنگ ابرو ی تان را هم به شکل مناسبی تغییر دهید.

۸- تناسب رنگ ابرو با رنگ مو و پوست:

اکثر خانم ها به صورت غریزی می دانند که، هر وقت رنگ مویشان را یک تغییر اساسی می دهند، باید رنگ ابرو ی خود را هم با رنگ مویشان هماهنگ کنند. پس، از این به بعد هر موقع که به آرایشگاه می روید تا بهترین قرینه سازی ابرو در اصفهان را برایتان انجام دهند، با مشورت با رنگ کار موی سالن، یکی از موارد زیر را انتخاب کنید:

۱- اگر موی قهوه ای تیره و پوست گندمی دارید:

رنگ مشکی را برای ابرو ی تان انتخاب کنید.

۲- اگر موی بلوند و پوست روشن دارید و ابروی مشکی دارید:

بهتر است ۱ تا ۲ درجه رنگ ابرو را روشن تر کنید.

۳- اگر موی رنگ روشن و پوست سبزه دارید:

بهتر است رنگ ابرو را ۴ تا ۵ درجه نسبت به رنگ ریشه ابرو، روشن تر کنید تا چهره بازتر شود.

۴- اگر موی شرابی یا فندقی با هر رنگ پوستی دارید:

ابرو را تیره نگه دارید.

۵- اگر موی زیتونی و پوست سفید دارید:

رنگ ابرو را تنها یک درجه روشن تر از رنگ مو کنید.

۶- اگر موی زیتونی با پوست تیره دارید:

رنگ ابرو را کاملا روشن کنید.

آنچه برایتان در این ۸ مورد خلاصه کردیم، تجربیات سالها کار حرفه ای متخصص ابروی ما، خانم الهام مهدی نژاد در سالن میس پالت است. پس بیشتر از این وقت را تلف نکنید و برای بهترین قرینه سازی ابرو در اصفهان و همینطور بهترین رنگ ابرو و میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان با ما تماس بگیرید. ما با دل و جان شما را راهنمایی می کنیم تا زیباترین و متناسب ترین ابرو با فرم صورتتان را داشته باشید.

4.7 (94.55%) 66 امتیاز