دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳
میس پالت اصفهان
تخصص اصلی رنگ مو و ترمیم مو اصفهان
میس پالت اصفهان

درباره ما

سلام، من جانا عابدی هستم. مدرس و متخصص رنگ و لایت مو. بیش از ۱۵ ساله که به صورت تخصصی کار رنگ، لایت، احیاء و مراقبت از مو انجام می دهم. فارق التحصیل مدیریت بازرگانی هستم و سعی می کنم تا از مبانی مدیریت در کارم استفاده کنم.

در این مدت با برندهای معروفی مثل: CDC, Alterego, Kemon, Alfaparf, Domacy, Elgon کار کرده ام. با انتخاب این رنگ ها و شرکت در همایش های جهانی هر ساله آنها، توانسته ام که به مرور زمان بهترین محصولات هر برند را شناسایی کنم و یک مجموعه کامل و مطمئن از رنگ مو و مواد احیاء و ترمیم مو را برای شما مشتریان عزیزم گلچین کنم.

در سال ۹۶ برند خودم با نام (میس پالت) را ساختم. پالت همان تخته رنگی است که هنرمند نقاش، رنگ هایش را اول روی آن ترکیب می کند و سپس روی بوم نقاشی می گذارد. درست شبیه کار من وقتی که باید رنگ موی دلخواه شما را، با ترکیبی از رنگ ها بسازم.

در کار من سلامت مو همیشه اولویت اول بوده و معتقدم که موی شما اگر سالم باشد حتما زیبا هم خواهد بود. دوستانی دارم که هر روز به سالن میس پالت می آیند تا آنها را راهنمایی کنم که چطور موهای زیبا، سالم و رویایی شان را داشته باشند و خوشحال میشوم اگر شما هم به جمع آنها بپیوندید.

هر روز که از خواب بیدار می شوم، متعهد می شوم تا در این روز کار خودم را به بهترین شکل انجام بدهم. در واقع هدف هر روز من این است که چطور میتوانم یک تغییر مثبت در چهره شما ایجاد کنم و باعث شوم که احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید.

فضای سالن ما یک فضای گرم و دوستانه است و اگر تا حالا به ما سر نزدید، دیگه وقتشه که بیایید تا بهترین دوستان هم باشیم. همچنین در این جا از همه مشتریان عزیزم ، به خاطر همراهی و حمایت همیشگی شان از یک آرایشگر حرفه ای در اصفهان  قدردانی می کنم.

5 (100%) 4 امتیاز